Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky.

Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu.


CHEMICKÝ PEELING RENOPHASE

Spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku.

Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Renew Lift: lifting pleti, zmírnění, odstranění vrásek, určeno pro vrásčitou, povadlou pleť.

Reprogrammation: obnova pleti, regenerace, určeno pro devitalizovanou, stresovanou, povadlou pleť a pleť změněnou menopauzou, také pro pleť po těhotenství a porodu.

Depigmentant: léčba pigmentací různého původu.

Kératorégulateur: léčí akné, seboreu, reguluje dlouhodobě tvorbu kožního mazu.


CHEMICKÝ PEELING BIOPEEL:

Chemický peeling se skládá ze dvou složek, které se postupně aplikují na pleť:

1. Hydrogel Reticulé Antioxidant

Síťovaná hmota, která zajistí prostupnost kůže pro aktivní látky, jejich stabilitu a postupné uvolňování v hlubších vrstvách. Látky se uvolňují a působí ještě tři hodiny po skončení aplikace peelingu v ordinaci lékaře. Má vysoce antioxidační účinek pro ochranu pokožky před negativními vedlejšími účinky volné kyseliny glykolové. Obsahuje fytosteroly jako protizánětlivou složku a prekurzor kyseliny hyaluronové, která je známá svým regeneračním efektem.

2. Peeling – volná kyselina glykolová

Díky předchozí aplikaci hydrogelu se aktivní látky a volná kyselina glykolová uvolňuje do hlubší vrstvy kůže. Dochází tak k regeneraci pokožky, stimuluje se tvorba nových buněk, zlepšuje se mikrocirkulace. V pleti se váže více vody, hydratuje se a nabývá na pružnosti. Biopeel je převratný způsob ošetření hlubokých tkání, při němž nedochází podkožním zánětům.


SPECIÁLNÍ CHEMICKÝ PEELING:

Kyselina mandlová - odstranění pigmentací, léčba zánětlivého akné.

Chemický peeling RenewCollagen - peeling určený pro regeneraci citlivé pleti, hydrataci a remodelaci kolagenu.

Fotodynamické chemický peeling - speciální formule peelingů s výrazným účinkem pro regeneraci pleti ve spolupráci s LED světlem, IPL a laserovým ošetřením.

Chemický peeling REDpeel - určený pro fotoomlazení, potlačení příznaků stárnutí, pigmentace

Chemickýeeling BIOpeelRed - určený pro fotoomlazení, potlačení příznaků stárnutí, pigmentace, terapii akné s potřebou ovlivnit hluboké vrstvy pleti.

5CR Chlorophylin - speciální formule vyvinutá pro výrazné zvýšení fotosenzibility pleti sloužící k terapii fotopoškození pleti, akné, seborrhea, melasma, chloasma, vitiligo.


Technologie Laboratoires Renophase je založena na úzké spolupráci profesionálního ošetření pleti v kosmetickém salonu a prostředků domácí péče, které potencují účinky ošetření a chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy.