Laserová gelová maska v sobě spojuje účinky laserové terapie a hydrogenuhličitého gelu. Kombinací těchto dvou metod vzniká výjimečný biostimulační a regenerační efekt na ošetřované pleti.


ÚČINKY LASEROVÉ GELOVÉ MASKY:

  • hloubkově pročišťuje pleť
  • regeneruje pleť

Gel pleť hloubkově pročišťuje a hydratuje. Gelová maska obsahuje tzv. hydrogenuhličitanové ionty, které se přirozeně vyskytují přirozeně v našem těle a jsou tedy netoxické. Tyto ionty se působením biostimulačního laseru proměňují na volný oxid uhličitý, jehož mikročástice se podílejí na hloubkovém čištění pórů. Při kontaktu oxidu uhličitého s kůží dále dochází k tzv. mikroskleníkovému efektu, při kterém se povrchová tkáň mírně zahřívá. Jeho výsledkem je lepší prokrvení povrchových tkání, zvýšení buněčného metabolismu, podpora regenerace cév. Konečným efektem je vydatná regenerace pleti.

JAK OŠETŘENÍ LASEROVOU GELOVOU MASKOU PROBÍHÁ?

  • Gelová maska se aplikuje nejčastěji na obličej. Je však možné i její použití na krk, dekolt či hřbety rukou. Před jejím nanesením je nutné očistit pokožku pleťovou vodou. Nanáší se ve slabé vrstvě na ošetřovanou oblast a poté probíhá 15-20 minut působení světelného zdroje. Následuje odstranění masky a konečné ošetření pleti.
 

KDY JSOU PATRNÉ ÚČINKY PROCEDURY?

  • Příznivý efekt je patrný již po první aplikaci. Dochází k vyhlazení jemných vrásek, stažení rozšířených pórů a dosažení celkově zdravějšího a mladistvějšího vzhledu pleti. Opakované aplikace působí jako prevence vzniku a rozvoje vrásek díky vypnutí kůže a tvorbou kolagenu v kůži.

JAK ČASTO PODSTOUPIT OŠETŘENÍ?

  • Doporučuje se alespoň jedno sezení měsíčně jako udržovací terapie. Jako intenzivní kúra laserové masky je doporučováno jedno sezení týdně po dobu jednoho měsíce