Odstraňování chloupků na tváři - je extrémně citlivá procedura, která vyžaduje pečlivý přístup k volbě kosmetičky a salonu.


Salon Exclusive Beauty Clinic se specializuje na různé druhy odstranění chloupků. Kromě profesionality a vysoké kvality procedur, se snažíme vytvořit atmosféru odpočinku v salonu. Naši odborníci pro Vás zvolí nejvhodnější způsob odstraňování chloupků podle Vašich představ, typu chloupků, typu pokožky a její citlivosti.


JAK PROBÍHÁ PROCEDURA:

Kosmetička čištěním připraví pokožku k depilací. Pak se aplikuje vosk, který je zahřátý na teplotu těla. Vosk snadno odstraňuje chloupky z vlasové cibulky. Na konci procedury se aplikuje uklidňující krém. Každá procedura se provádí s použitím jednorázových rukavic a nástrojů.

Velmi důležité je, aby se před depilacÍ neaplikoval na kůži krém nebo olej. Minimální délka chloupků by měla být 5 MM. V případě příliš dlouhých chloupků kosmetička délku upraví.


JAK DLOUHO PO DEPILACI BUDE POKOŽKA HLADKÁ?

Další procedura depilace voskem se naplánuje podle individuálních potřeb, v průměru jednou za 2-4 týdny.

Pro zákazníky s vysokou citlivostí používáme speciální anestetikum, které je použito ve formě krému. Doba působení krému je30 minut.

Speciální anestetikum - 4g
Na požádání můžete zpestřit depilaci tvarem knírků

Tvar dle libosti


Depilace pro muže

Pánská depilace cukrovou pastou je dokonalý systém odstraňování chloupků. Depilace cukrovou pastou vydrží déle než běžné způsoby. Cukrová pasta působí antibakteriálně, účinně hojí poranění a jizvy. Chloupky nezarůstají, nevznikají alergické reakce nebo podráždění pokožky. Depilační pasta odstraňuje odumřelé kožní buňky a tím také funguje jako jemný peeling.

Výhody depilace cukrovou pastou:

  • Vaše pokožka získá až na 6 týdnů hebký vzhled.
  • Odstraňuje chloupky po směru růstu i s kořínkem, tím pádem chloupky nezarůstají
  • Ideální na citlivé oblasti obličeje a těla, intimních partii
  • Oživuje pokožku díky odstranění nečistot a odumřelých buněk
  • Zanechává pokožku bez chloupků až na 6 týdnů
  • Odstraňuje chloupky jak hrubé tak jemné
  • Není bolestivá oproti depilaci voskem