Green Peel Dr. Schrammek – je biologická metoda obnovení pleti jíž za 5 dní.

Od jemného osvěžení přes aktivní oživení až po intenzivní peeling - podle výsledku diagnostiky pletí. Bylinkové směsi způsobí silné prokrvení a plošné odlupování povrchové vrstvy pokožky což výrazně povzbudí tvorbu nových buněk a dojde k přirozené regeneraci a omlazení pokožky.
Tento peeling je vhodný k ošetření akné, vrásek, jizev, strií, ochablé pokožky břicha, ramen a stehen – doporučuje se použiti u žen po porodu nebo u atopické pleti.

  • Po ošetření pokožce se navrací elasticita.
  • Zlepšuje se kvalita pleti, vyhlazují se vrásky a jizvy.
  • Póry se stahuji, čím se omezuje tvorba kožního mazu. Tato procedura výborně čistí problematickou pleť.

Jíž za několik dní po prvním ošetření lze pozorovat zlepšení stavu pokožky.


Co pomáhá Green Peel řešit?

Tato metoda řeší problémy s akné, jizvy, pigmentové skvrny, strie, ochablou, vrásčitou, špatně prokrvenou, bledou pokožku. Green Peel též účinně omlazuje pokožku.


Co se děje během ošetření?

První den probíhá aplikace bylinkové směsi na ošetřenou oblast. Během kůry dochází k mírnému „obroušení“ povrchových vrstev kůže a ke zlepšení prokrvení. Po ošetření je pokožka mírně zarudlá, pocit jako lehké popálení od slunce.

Třetí až čtvrtý den dochází k odlupování povrchových vrstev pokožky. Po celou dobu loupání ošetřena oblast se NESMÍ namáčet ve vodě!

Čtvrtý nebo pátý den dochází k ošetření dalšími produkty z komplexního programu Green Peel, kdy kosmetička odstraňuje zbytky odumřelé pokožky.

Zregenerovaná pokožka je svěží, čistá a omlazená. Ošetření lze provést znovu s odstupem 2-3 týdnů.


KONTRAINDIKACE

Alergická, velmi citlivá pleť, tenká pokožka s teleangiektasiemi (žilky v obličeji), kožní onemocnění, bakteriální hnisavá onemocnění (impetigo), herpes, chřipka, neurodermitida (atopický ekzém).


„Příroda nás nepřestává překvapovat svou samoléčící schopností. V našich GREEN PEEL® bylinných směsích vědomě s touto schopností pracujeme“, říká Dr. med. Christine Schrammek-Drusio. Objevte tajemství bylin GREEN PEEL®!

Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je jednou z nejúspěšnějších metod pro regeneraci pleti a je také k pokožce jedním z nejtolerantnějších ošetření vůbec. Regenerační procesy pleti jsou schopny odstartovat pouze rostlinné složky spolu se speciální masáží. „Během 60 let jsme neustále naši metodu vyvíjeli a optimalizovali bylinnou směs. To je také důvod, proč dnes můžeme nabídnout řešení pro téměř všechny stavy pleti“, vysvětluje Dr. med. Christine Schrammek-Drusio. „Navzdory rozsáhlému vývoji se však základní složení bylinné směsi nezměnilo. Je stále srdcem naší metody.“ GREEN PEEL® bylinná směs sestává z pulverizovaných listů, květů, výhonků a z kořenů vybraných bylin. Jedinečnou roli v této bylinné směsi hraje šest rostlin: přeslička, aloe vera, jitrocel, plicník, maceška a měsíček. „Některé rostliny se využívaly v medicíně již v dobách středověku. U jiných zase mohou být jejich speciální výhody dosaženy pouze v kombinaci s dalšími rostlinami. Naše GREEN PEEL® bylinná směs představuje souhrn naší znalosti rostlin a desítky let zkušeností v této oblasti“, dodává Dr. med. Christine Schrammek-Drusio.


ŠESTERO BYLIN PRO KRÁSNOU PLEŤ

Přeslička

Přeslička je v našich zahradách považována za velmi nezkrotný plevel - což je pravděpodobně také důvod, proč byla po dlouhou dobu podceňována a ignorována. Přitom přeslička se již odedávna používá v lékařství. Redukuje záněty, posiluje a má ochranné účinky. Přeslička obsahuje vysoké množství kyseliny křemičité, která zlepšuje strukturu pleti, uvolňuje zablokování, posiluje a podporuje pružnost pojivových tkání. Přeslička je nedůležitější rostlinou v GREEN PEEL® rostlinné směsi.

Aloe vera

Chladí, působí protizánětlivě a má hojivé účinky. Proto je také oblíbenou součástí mnoha přípravků po opalování. Avšak aloe vera má mnohem více vlastností, pro které je ceněna v GREEN PEEL® bylinné směsi. Aloe vera obsahuje množství enzymů, vitamínů, oligosacharidů a aminokyselin. Zklidňuje, uchovává v pokožce vlhkost a zároveň jí poskytuje hydrataci.

Jitrocel

Jitrocel je rostlina se širokými silnými listy, obsahuje vysoké množství kyseliny křemičité, taninů a minerálů. Podporuje regeneraci poškozených buněk a urychluje buněčný růst.

Rostlina obsahuje sekundární rostlinnou látku zvanou aukubin, která má antibakteriální účinky a zároveň redukuje podráždění. Jitrocel je proto považován také za starý domácí

prostředek na štípance od hmyzu. Pro tyto účely jsou listy jemně rozdrceny a získaná rostlinná šťáva se lehce přitiskne na postiženou oblast.

Plicník

Malá rostlinka s drobnými květy je plná překvapení. Byla užívána v lidovém lékařství pro ošetřování plicních potíží a pro vnější hojení ran. Plicník způsobuje mozoly, které se loupou.

Má také adstringentní účinky. Díky těmto svým vlastnostem jev GREEN PEEL® ošetření plicník velmi důležitý. Plicník je také bohatý na kyselinu křemičitou, taniny, minerály a podporuje

rovněž regeneraci buněk.

Maceška

Macešky byly známy již v minulosti jako „rostliny dívek s nečistou pletí“. Macešky obsahují karotenoidy, deriváty kyseliny salicylové a pomáhají při nečistých a zánětlivých stavech pleti. Maceška trojbarevná je tradiční lékařskou bylinou a doporučuje se při mnoha obtížích s pletí. Zklidňující účinky vycházejí z trávovitých listů. Usnadňují hojení, ulevují svědění a působí antibakteriálně.

Měsíček

Rostlina se zářivě žlutými až oranžovými květy se již odedávna využívá v lékařství a má ověřené účinky zvláště co se týče schopnosti hojit poranění. Květy měsíčku bývají součástí

mastí, tinktur a odvarů. Měsíček nejen pomáhá uzavírat rány, ale umí také rychle redukovat záněty a má antibakteriální účinky. Navíc aktivuje dělení buněk.


JAK BYLINKY PŮSOBÍ?

Obnova pleti přirozeným způsobem. Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je přírodní peeling, který se může pyšnit již šedesátiletou celosvětově ověřenou úspěšností. Jedinečný proces obnovy je spuštěn opatrnou masáží vybraných bylin do pokožky.

  1. Certifikované GREEN PEEL® kosmetičky nanesou na pleť bylinnou směs a vmasírují ji do pokožky. Směs obsahuje exkluzivní přírodní rostlinné výtažky a nenajdete v ní žádné agresivní látky nebo kyseliny.
  2. Bylinné mikročástice pronikají do horní vrstvy kůže. Trvání a intenzita masáže závisí na typu a struktuře pleti.
  3. Rostlinné látky spouští v pokožce řadu reakcí. Nejprve dochází ke zvýšení cirkulace krve.
  4. To má za následek lepší zásobování kožních buněk kyslíkem a aktivaci jejich metabolismu.
  5. Intenzivní účinky bylin zrychlují přirozený proces obnovy buněk. Dochází k její stimulaci a k tvorbě nových kolagenových vláken.
  6. Pleť se začíná viditelně loupat. Postupně se horní vrstvy kůže začínají uvolňovat a zároveň se na povrch prodírají nové mladé buňky.
  7. Proces obnovy buněk je kompletní po pěti dnech. Vaše „stará“ pleť je nahrazena novou svěží a čistou pokožkou. Normálně potřebuje pleť na svou vlastní obnovu asi 28 dní. Metoda GREEN PEEL® zkracuje tento proces na pouhých 5 dní.

Do bylinného ošetření GREEN PEEL® Classic byly použity pouze přírodní byliny. Směs bylin sestává z vybraných rostlin jako aloe vera, přesličky rolní, přesličky poříční, jitrocele, macešky, měsíčku, heřmánku, plicníku a řas. Rostlinné listy, květy, výhonky a kořeny jsou využity ve formě prášku a před jejich využitím se směs bylin vždy čerstvě promíchá.