Objednat se

Přístrojová kosmetika

Radiofrekvenční (RF) lifting obličeje je neinvazivní metoda omlazení, kterou v kosmetologii používáme k utažení kůže a snížení objemu podkožního tukového tkáně.

BioRePeelCl3 je inovativní produkt, jehož působení je založeno na mírné exfoliaci kombinované se silnou proliferací pokožky

Procedura HydraFacial může být provedena jednou, například v předvečer důležité události, kdy chcete vypadat co nejlépe.

Odstranění pigmentace pokožky, odstranění drobných cévek na nose, tvářích a obecně na obličeji, odstranění post akné, zlepšení struktury a turgoru pokožky – to vše lze provést pomocí procedury IPL fototerapie.

Nová metoda nechirurgického faceliftu - SMAS- lifting !!!

Mikroproudy (mikroproudová terapie) jsou moderním objevem v kosmetologii, jejímž hlavním účelem je omladit pokožku pomocí pulzního proudu, který má mimořádně pozitivní vliv na kožní buňky, svaly, lymfatické a krevní cévy. Mikroproudová terapie je určena pro péči o suchou a stárnoucí pleť, pro odstranění vrásek, akné a hyperpigmentace, lifting obličeje.

NOVINKA V EXCLUSIVE BEAUTY CLINIC - přístrojová technologie, která získala ocenění za nejlepší ošetření těla.

Laserová gelová maska v sobě spojuje účinky laserové terapie a hydrogenuhličitého gelu. Kombinací těchto dvou metod vzniká výjimečný biostimulační a regenerační efekt na ošetřované pleti.

Diamantová mikrodermabraze navrací pleti zdravý a svěží vzhled.

Přístroj Omnilux byl vyvinut ve spolupráci s americkou kosmickou laboratoří NASA. Terapie jsou bezbolestné, bezpečné, bez vedlejších účinků a bez nutnosti rekonvalescence.

Ukazka náše práce:

® Všechna práva vyhrazena. 2014-2024