Objednávka naších služeb

Přístrojová kosmetika

Nová metoda nechirurgického faceliftu - SMAS- lifting !!!

Mikroproudy (mikroproudová terapie) jsou moderním objevem v kosmetologii, jejímž hlavním účelem je omladit pokožku pomocí pulzního proudu, který má mimořádně pozitivní vliv na kožní buňky, svaly, lymfatické a krevní cévy. Mikroproudová terapie je určena pro péči o suchou a stárnoucí pleť, pro odstranění vrásek, akné a hyperpigmentace, lifting obličeje.

RF-face lifting je účinnou alternativní metodou plastické chirurgie, která umožňuje zlepšení stavu pokožky a její vzhled. Postup je poměrně jednoduchý, ale výsledek jeho implementace je patrný ihned po prvním ošetření.

Hydro-vakuové čištění obličeje je kosmetická procedura na čištění obličeje s použitím speciálního vybavení. Termální voda a vakuum jsou současně dodávány do rukojeti zařízení.

NOVINKA V EXCLUSIVE BEAUTY CLINIC - přístrojová technologie, která získala ocenění za nejlepší ošetření těla.

Laserová gelová maska v sobě spojuje účinky laserové terapie a hydrogenuhličitého gelu. Kombinací těchto dvou metod vzniká výjimečný biostimulační a regenerační efekt na ošetřované pleti.

Diamantová mikrodermabraze navrací pleti zdravý a svěží vzhled.

Přístroj Omnilux byl vyvinut ve spolupráci s americkou kosmickou laboratoří NASA. Terapie jsou bezbolestné, bezpečné, bez vedlejších účinků a bez nutnosti rekonvalescence.

Vrásky můžeme miniinvazivně odstraňovat díky mikrojehličkové terapii Dermapen.
Při ošetření Dermapenem vytvoříme v kůži frakční mikrotraumata - mikrovpichy. Na mikrotraumata kůže reaguje hojením a novotvorbou kolagenu. Kůže se celkově obnovuje a omlazuje.

Ozón má protizánětlivé účinky. Zesiluje odolnost kůže, má zklidňující a desinfekční vlastnosti. Zanícené ranky se velice dobře zatahují a hojí. Vřídky u akné rychle zasychají. Ozónová terapie napomáhá regeneraci, zabraňuje znečištění póru, a tím i předchází tvorbě komedonů.

 
® Všechna práva vyhrazena. 2014-2021

Vážení klienti, přinášíme Vám jednu obrovskou novinku – budeme se stěhovat!
Novou lokalitu jsme vybírali s maximální pečlivostí.
Salon se nachází kousek od centra a dobře přístupný MHD či pěšky, na ulici Klimetska 1212/24

Nadále se budeme snažit dělat všechno proto, aby jste byli spokojeni
věříme, že tato změna nás posune zase o kus dopředu. Děkujeme za přízeň a podporu. Už se na Vás moc těšíme!

Tým Exclusive Beauty Clinic