Přístrojová kosmetika

NOVINKA V EXCLUSIVE BEAUTY CLINIC - přístrojová technologie, která získala ocenění za nejlepší ošetření těla.

Laserová gelová maska v sobě spojuje účinky laserové terapie a hydrogenuhličitého gelu. Kombinací těchto dvou metod vzniká výjimečný biostimulační a regenerační efekt na ošetřované pleti.

Diamantová mikrodermabraze navrací pleti zdravý a svěží vzhled.

Přístroj Omnilux byl vyvinut ve spolupráci s americkou kosmickou laboratoří NASA. Terapie jsou bezbolestné, bezpečné, bez vedlejších účinků a bez nutnosti rekonvalescence.

Vrásky můžeme miniinvazivně odstraňovat díky mikrojehličkové terapii Dermapen.
Při ošetření Dermapenem vytvoříme v kůži frakční mikrotraumata - mikrovpichy. Na mikrotraumata kůže reaguje hojením a novotvorbou kolagenu. Kůže se celkově obnovuje a omlazuje.

Ozón má protizánětlivé účinky. Zesiluje odolnost kůže, má zklidňující a desinfekční vlastnosti. Zanícené ranky se velice dobře zatahují a hojí. Vřídky u akné rychle zasychají. Ozónová terapie napomáhá regeneraci, zabraňuje znečištění póru, a tím i předchází tvorbě komedonů.

Lifting obličeje nebo LIFT-6 – je nechirurgický face lift, jediná vhodná alternativa k plastické chirurgii.

LPG masáž je jedinečná metoda vyvinutá francouzskými vědci, uznávaná ve světě plastické chirurgie, je nejlepší alternativou liposukce při léčbě celulitidy a nadváhy. Na kůži a podkožní tukovou tkáň působí speciální válečky, umístěné v rukojeti, které rychle rotují a tím dochází ke spalování tuků a snížení objemů.

 
® Všechna práva vyhrazena. 2014-2019