Komplexní procedura pro zvýraznění přirozené linii řas

Každá žena si přeje mít krásné a výrazné řasy s minimální námahou! S komplexní procedurou OxiSecret Lashes toho můžete docílit. Během procedury Vaši řasy projdou kompletní proměnou, Váš pohled bude svůdný a krasný. Oči budou výrazné, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné.

Výsledek procedury Laminace řas: pigment na řasách a obočí zůstává nasycený až do následující procedury.

Během standardní procedury barvení a ondulace řas a obočí nedochází k jejich zpevnění a celkovému pokrytí. V takovém případě se barva vymývá mnohem rychleji, než při použití pigmentů.

Laminace řas: ideální přírodní řasy s přirozeným vzhledem. Unikátní procedura složená z šesti kroků. Všechny manipulace se provádějí s přírodními řasami pomocí speciálních přípravků a vykonávají se vyškoleným personálem.

Krok 1 - Čištění

Kompletní čištění a zmatnění řas. Přípravek obsahuje antibakteriální, osvětlující a omlazující účinek, hydratuje a posiluje pleť kolem očí.

Krok 2 - Vzhled

Nabízíme Vám několik variací vzhledu řas od přírodního do koktejlového: natural, baby doll, cat’s eyes, anti-age. Jednotlivá řasa se pečlivě ukládá do ohybu, zvoleného klientem, s ohledem na anatomický tvar očí a věkové změny očního víčka.

Krok 3 - Lifting

Na upravené řasy se nanáší přípravek Lift, který odkrývá řasové vločky při interakci s termolázni. Po 15 minutách řasy jsou připravené pro nanášení dalšího přípravku.

Krok 4 - Výplň a fixace 

Provádíme tapetování každé řasy, současně s fixací práci, provedenou odborníkem během prvního kroku. Zázračné sérum Fix nejen naplní vaše řasy, ale také zvýší jejich objem o 30%.

Krok 5 – Laminace řas
je druhou linií výrobků.

Laminace řas je řada dlouhotrvajících a sytých pigmentů pro řasy. V současné době je výrobcem zpracováno zatím jen pět pigmentů: černý, modročerný, světle hnědý, tmavě hnědý a grafit. Pod každý typ a barvu pleti si můžete nejen zvolit hotový pigment, ale i smíchat různé pigmenty a získat individuální odstín. Pigmenty jsou perfektní, jak na řasy, tak i na obočí. Pigment vyplňuje kmen vlasu, což dodává větší efekt objemu a intenzity odstínu.

Krok 6 - Výživa

Vitamín krásy pokrývá jednotlivé řasy pružnou fólií, která je činí hladkými a lesklými a také uzavírá jejich vločky po třetím kroku. Řasy se vyživují po celé délce a jsou odolné vůči vlivu životního prostředí.

Konečný výsledek: dlouhé, elegantně zakřivené řasy a intenzivní pigment. Vaše řasy jsou zpevněné a nasycené zevnitř i zvnějšku!