Lifting obličeje nebo LIFT-6 – je nechirurgický face lift, jediná vhodná alternativa k plastické chirurgii.


LIFT-6 je zařízení určené pro léčbu tkání obličeje krku a dekoltu. Toto je nová koncepce navracení mladistvosti, zaměřená na zlepšení stavu pokožky obličeje, krku a dekoltu, která byla stvořena na základě ruční masáži Jacquet (Dr. Jacquet). Na naší klinice Vám nabídneme nejúčinnější metody péče a omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu. Budete mít možnost pocítit vliv omlazení pleti bez chirurgického zákroku.


Po zákroku:

  • Zlepšuje se krevní oběh
  • Odstraňuje se tuk na bradě a tvářích
  • Uvolňuji se svalové křeče
  • Snižuje se počet vrásek
  • Vyhlazuji se pytle kolem očí
  • Mění se pigmentace

Působení přístroje LIFT-6 je založeno na originálním principu trojrozměrného mechanického působení na tkaně, tedy každý pohyb pohyblivého ventilu poskytuje intenzivní stimulací obličeje.

Kvalifikovaní odborníci naší kliniky Vám pomůžou dosáhnout výsledků, které můžete vidět jíž po prvním ošetření, svaly obličeje se uvolní, zvýší se krevní oběh, pocítíte teplo a příjemné brnění.

Doporučená délka kurzu je 15 až 20 procedur, 1-2 krát týdně. Ošetření celého obličeje trvá do 30 minut, v závislosti na zvoleném programu. Doba trvání programu se volí podle Vašich individuálních potřeb.

Dosahuje se citelný omlazovací efekt, vyhlazení vrásek a obnova kontur obličeje (liftingový efekt) a výrazné zlepšení pružnosti a tónu pleti. Výrazně se sužují póry a snižuje se počet komedonů, normalizuji se činnost mazových žláz.

Zlepšuje se mikrocirkulace a tím se podporuje lepší výživa tkání a aktivace regeneračních procesů pletí. Stimuluje se lymfatický systém, který umožňuje odstranit otok tkáně.

Ošetření přístrojem Lift-6 francouzské společnosti LPG je doporučeno nejen pro ženy, ale i pro muže. Tento přístroj může pracovat i s ohledem k vlastnostem mužské pleti. Za minimum investovaného času, můžete získat maximální účinek, který je patrný hned po prvním ošetření a po podstoupení celého kurzů efekt je zesílen. Pohodlná a příjemná procedura poskytne Vám dobrý pocit a kosmetické výsledky po dlouhou dobu.